News

Helmi Tohvelmani mälestusele pühendatud noorte omaloomingukonkurss 04. November kersti.kivisoo


Esmaspäeval jagati Väätsa põhikoolis Helmi Tohvelmani mälestusele pühendatud noorte omaloomingukonkursi parimatele tunnustust. 8.-9. klassi arvestuses osutus parimaks meie kooli 9.a klassi noormehe Kasper Gregor Uussalu töö "Kiri oma vanemale minale". Tagasisideks öeldi, et "Kasper Gregori töö puhul hinnati mõnusat dialoogi noore ja vana mina vahel. Tore oli lugeda selliseid vanainimeselikke näpunäiteid, mis on elus tegelikult tähtsad. Oli aru saada, kui palju vett oli vahepeal merre voolanud ehk siis 40-aastase mehe kiri oli loogiline ja hästi sõnastatud".

Ka kaks aastat tagasi osutus Kasper Gregori töö samal konkursil parimaks - siis küll nooremas vanuserühmas.

Esmaspäeval jagati Väätsa põhikoolis Helmi Tohvelmani mälestusele pühendatud noorte omaloomingukonkursi parimatele tunnustust. 8.-9. klassi arvestuses osutus parimaks meie kooli 9.a klassi noormehe Kasper Gregor Uussalu töö "Kiri oma vanemale minale". Tagasisideks öeldi, et "Kasper Gregori töö puhul hinnati mõnusat dialoogi noore ja vana mina vahel. Tore oli lugeda selliseid vanainimeselikke näpunäiteid, mis on elus tegelikult tähtsad. Oli aru saada, kui palju vett oli vahepeal merre voolanud ehk siis 40-aastase mehe kiri oli loogiline ja hästi sõnastatud".

Ka kaks aastat tagasi osutus Kasper Gregori töö samal konkursil parimaks - siis küll nooremas vanuserühmas.