News

Jaanuarikuu edukad stardid 06. February erlend.savolainen

Jaanuarikuus osalesid meie kooli tublid noorsportlased erinevatel Järvamaa koolidele korraldatud võistlustel ja tõid sealt ka pjedestaalikohti.


19. jaanuaril leidis Türi Põhikoolis aset vahva teatevõistluste jõuproov Tähelepanu, start!. Sellel võistlusel said 2. -5.kl õpilased näidata osavust, kiirust, täpsust ja meeskonnatöö oskust. Erinevaid teatevõistlusi oli kolm ja kuna võistlustel kasutatud harjutusi eelnevalt treenida polnud võimalik, nõudsid ülesanded õpilastelt head keskendumis- ja tähelepanuvõimet. Meie kooli võistkond oli tubli ja tasuks tuli väga tasavägises võistluses saadud II koht!
Võistkonda kuulusid: Delisa Piirikuus ja Mario Petrov 2.a klassist, Carmen Kirs, Brigita Mardo, Eerik Soosaar ja Rait Tamme 2.b klassist, Marta Elli Kiuru, Krisabel Emilia Rebane, Brendon Sagor ja Miko Marten Jaanof 3.a klassist, Mia Anelle Vene, Liis Marii Mägi ja Rasmus Vettik 4.b klassist, Aadi Kukk ja Sebastian Jaanhold 4.a klassist, Liisbet Rohtla, Diomi Laureen Vainumäe 5.b klassist ja Sviatoslav Poniatenko ja Greg Viirmaa 5.a klassist.

26. jaanuaril toimus Imavere Spordihoones Rimi jalgpalli osavusfestival, kus võtsid mõõtu 1. - 3klasside ja 4. - 5.klasside võistkonnad. Kuna tegu oli jalgpalli osavusfestivaliga, siis tuli noortel näidata oma oskusi jalgpalliga slaalomraja läbimises, palli peatamises, ja väravate löömises. Taas olid meie vahvad jalgpallurid edukad. 1. -3.kl võistkond jäi ülinapilt 4. kohale, aga 4. -.5.kl võistkond hoidis enne viimast võistlust I kohta, kuid peale viimast võisltust jõudude vahekord muutus ning kokkuvõttes jäid meie sportlased II kohale.Kooli esindasid: 1. - 3.kl Krisabel Emilia Rebane , Laura Riisen, Miko Marten Jaanof ja Brendon Sagor 3.a klassist, Mario Petrov 2.a klassist ja Eerik Soosaar 2.b klassist.
4. -5.kl Liisbet Rohtla ja Adeele Pennert 5.b klassist, Airon Haarde ja Sviatoslav Poniatenko 5.a klassist ja Aadi Kukk ning Sebastian Jaanhold 4.a klassist.

31. jaanuaril toimusid Paides, E- Piim Spordihallis ägedad korvpallilahingud Järvamaa koolide 6. - 9.klasside noormeestele. Meie noormehed olid väga tublid ja võitlesid end finaali. Ka raskes finaalmängus panid poisid end maksma ja võitsid turniiril I koha. Võidukas meeskonnas mängisid: Andreas Põder, Herman Haamer Raidon Sagor,Kasper Gregor Uussalu, Sten Andreas Aasma ja Hugo Kaur Leht.
Kiitus kõikidele tublidele kooli esindanud noorsportlastele!

Andres Siilak, Karin Kitt, Annely Põder
kehalise kasvatuse õpetajad

19. jaanuaril leidis Türi Põhikoolis aset vahva teatevõistluste jõuproov Tähelepanu, start!. Sellel võistlusel said 2. -5.kl õpilased näidata osavust, kiirust, täpsust ja meeskonnatöö oskust. Erinevaid teatevõistlusi oli kolm ja kuna võistlustel kasutatud harjutusi eelnevalt treenida polnud võimalik, nõudsid ülesanded õpilastelt head keskendumis- ja tähelepanuvõimet. Meie kooli võistkond oli tubli ja tasuks tuli väga tasavägises võistluses saadud II koht!
Võistkonda kuulusid: Delisa Piirikuus ja Mario Petrov 2.a klassist, Carmen Kirs, Brigita Mardo, Eerik Soosaar ja Rait Tamme 2.b klassist, Marta Elli Kiuru, Krisabel Emilia Rebane, Brendon Sagor ja Miko Marten Jaanof 3.a klassist, Mia Anelle Vene, Liis Marii Mägi ja Rasmus Vettik 4.b klassist, Aadi Kukk ja Sebastian Jaanhold 4.a klassist, Liisbet Rohtla, Diomi Laureen Vainumäe 5.b klassist ja Sviatoslav Poniatenko ja Greg Viirmaa 5.a klassist.


26. jaanuaril toimus Imavere Spordihoones Rimi jalgpalli osavusfestival, kus võtsid mõõtu 1. - 3klasside ja 4. - 5.klasside võistkonnad. Kuna tegu oli jalgpalli osavusfestivaliga, siis tuli noortel näidata oma oskusi jalgpalliga slaalomraja läbimises, palli peatamises, ja väravate löömises. Taas olid meie vahvad jalgpallurid edukad. 1. -3.kl võistkond jäi ülinapilt 4. kohale, aga 4. -.5.kl võistkond hoidis enne viimast võistlust I kohta, kuid peale viimast võisltust jõudude vahekord muutus ning kokkuvõttes jäid meie sportlased II kohale.Kooli esindasid: 1. - 3.kl Krisabel Emilia Rebane , Laura Riisen, Miko Marten Jaanof ja Brendon Sagor 3.a klassist, Mario Petrov 2.a klassist ja Eerik Soosaar 2.b klassist.
4. -5.kl Liisbet Rohtla ja Adeele Pennert 5.b klassist, Airon Haarde ja Sviatoslav Poniatenko 5.a klassist ja Aadi Kukk ning Sebastian Jaanhold 4.a klassist.

31. jaanuaril toimusid Paides, E- Piim Spordihallis ägedad korvpallilahingud Järvamaa koolide 6. - 9.klasside noormeestele. Meie noormehed olid väga tublid ja võitlesid end finaali. Ka raskes finaalmängus panid poisid end maksma ja võitsid turniiril I koha. Võidukas meeskonnas mängisid: Andreas Põder, Herman Haamer Raidon Sagor,Kasper Gregor Uussalu, Sten Andreas Aasma ja Hugo Kaur Leht.
Kiitus kõikidele tublidele kooli esindanud noorsportlastele!

Andres Siilak, Karin Kitt, Annely Põder
kehalise kasvatuse õpetajad