Uudised

Meie kool pälvis Aasta Noortesõbralikuma kooli tiitli 13. detsember erlend.savolainen

Reedel, 9. detsembril toimus Türi Kultuurikeskuses Aasta Tähtede tunnustussündmus, kus kuulutati välja 2022. aasta väljapaistvamad noorsootöövaldkonna tegijad seitsmes erinevas kategoorias: Aktiivne noor, Parim noorsootöötaja, Aasta tegu või sündmus, Noorte sõber, Noortesõbralikum kool jne...


Meie kooli pälvis Aasta Noortesõbralikuma kooli tiitli. Esitaja kirjutas, et Paide Hillar Hanssoo Põhikoolis on noorte arvamus väga olulisel kohal. Kooli hoolekogusse, ettevõtlikku kooli meeskonda, tervise meeskonda ja ka laiendatud juhtkonda kuulub vähemalt üks õpilane, kes räägib ja mõtleb kaasa, arutleb ja teeb ettepanekuid koolielu paremaks muutmiseks. Koolis toimib kaks noorteühendust: õpilasesindus ja õpilasaktiiv. Kooli õpilased on aktiivsed sündmuste korraldajad ja vastavalt võimalustele saavad nad kõik oma lennukad ideed teostatud. Selleks, et juhtkond mõistaks veel paremini noori ja nende huve, korraldatakse küsitlusi ja aruteluringe noorte seas, samuti toimuvad ka arenguvestlused nii õpilaste kui nende vanematega. Kool on liitunud programmiga Ettevõtlik kool ning tegeleb ka aktiivselt koolikiusamise ennetusprogrammiga. Kooli juhtkond on arvamusel, et kool peabki olema noortesõbralik, vastasel juhul kooli toimimine ei ole võimalik.
Aktiivse noorena olid esitatud ka kolm meie kooli aktiivnet õpilast: Briina Metsallik, Minna-Mai Kaas ja Loreena Jurtom.

Meie kooli pälvis Aasta Noortesõbralikuma kooli tiitli. Esitaja kirjutas, et Paide Hillar Hanssoo Põhikoolis on noorte arvamus väga olulisel kohal. Kooli hoolekogusse, ettevõtlikku kooli meeskonda, tervise meeskonda ja ka laiendatud juhtkonda kuulub vähemalt üks õpilane, kes räägib ja mõtleb kaasa, arutleb ja teeb ettepanekuid koolielu paremaks muutmiseks. Koolis toimib kaks noorteühendust: õpilasesindus ja õpilasaktiiv. Kooli õpilased on aktiivsed sündmuste korraldajad ja vastavalt võimalustele saavad nad kõik oma lennukad ideed teostatud. Selleks, et juhtkond mõistaks veel paremini noori ja nende huve, korraldatakse küsitlusi ja aruteluringe noorte seas, samuti toimuvad ka arenguvestlused nii õpilaste kui nende vanematega. Kool on liitunud programmiga Ettevõtlik kool ning tegeleb ka aktiivselt koolikiusamise ennetusprogrammiga. Kooli juhtkond on arvamusel, et kool peabki olema noortesõbralik, vastasel juhul kooli toimimine ei ole võimalik.

Aktiivse noorena olid esitatud ka kolm meie kooli aktiivnet õpilast: Briina Metsallik, Minna-Mai Kaas ja Loreena Jurtom.