Paide Hillar Hanssoo Põhikool

Üldinfo
Lisainfo
Registrikood: 75002465

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooliõde Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Kersti Kivisoo

Direktor
+372 58506649
3850544
kersti.kivisoo@paidepk.ee


Helena Saar

Õppealajuhataja
3850636
helena.saar@paidepk.ee


Diana Väli-Kurnikov

Huvijuht
3856804
diana.vali@paidepk.ee

Kooliõde (1)

Kätliin Lees

Meditsiinitöötaja
3856807

Vastuvõtuaeg:

Esmapspäev 11:00-13:00
Teisipäev 8:30-13:00
Neljapäev 8:30-13:00
Õpetajad (40)

Gerli Mikk

Eriklassi õpetaja
Eripedagoog
gerli.mikk@paidepk.ee


Diana Alla

Keemia
diana.alla@paidepk.ee


Siiri Jalakas

Eesti keel
siiri.jalakas@paidepk.ee


Riina Järva

Algklasside õpetaja


Jaanika Järve

Abiõpetaja
Väikeklassi õpetaja


Riina Hiob

Inglise keel


Ringa Kamarik

Muusika


Yuliya Kasemaa

Vene keel


Mariann Kirs

Kunst


Karin Kitt

Liikumisõpetus


Maris Kiuru

Algklasside õpetaja


Anne Kivimäe

Eesti keel


Eve Klävin

Eesti keel


Mariell Kollin

Bioloogia


Merike Laas

Algklasside õpetaja
Matemaatika


Eve Krais

Algklasside õpetaja


Marge Kimmel

Abiõpetaja


Kersti Laastau

Karjääriõpetus
Matemaatika


Liina Lehis

Väikeklassi õpetaja


Eve Lehtpuu

Vene keel


Ülle Leppoja

Algklasside õpetaja
Eesti keel


Kadi Linno

Algklasside õpetaja


Jaagup Lööper

Matemaatika


Toomas Mihkelev

Maleõpetus


Enna Kullama

Abiõpetaja


Urmas Mäenurm

Tehnoloogia õpetus


Reet Mändla

Ajalugu
Geograafia


Piret Nagel

Algklasside õpetaja
Matemaatika


Kaidi Paulson

Väikeklassi õpetaja


Terje Peets

Algklasside õpetaja
Inglise keel


Heli Prii

Ajalugu
Algklasside õpetaja


Annely Põder

Liikumisõpetus


Ellen Rosimannus

Inglise keel
Saksa keel


Olena Semelit

Ukraina keel ja kirjandus


Andres Siilak

Liikumisõpetus


Krista Sukk

Algklasside õpetaja


Raivo Tamm

Matemaatika


Kristi Teder

Käsitöö ja kodundus


Marje Tänav

Ajalugu


Diana Valtin

Inglise keel

Töötajad (14)

Kristi Hints

Juhiabi
+372 5245292
3850824
kool@paidepk.ee


Pille Sink

HEV koordinaator
3850636
pille.sink@paidepk.ee


Klarika Lussmann

Sotsiaalpedagoog
+372 5150702
3856806
klarika.lussmann@paidepk.ee


Triinu Oraste

Psühholoog
3856803
+372 53499040
triinu.oraste@paidepk.ee


Gerli Mikk

Eriklassi õpetaja
Eripedagoog
gerli.mikk@paidepk.ee


Karin Karolin

3856807
karin.karolin@paidepk.ee


Maire Külvi

Administraator


Tiina Savolainen

Administraator


Viktor Mets

Ringijuht


Kätlin Merisalu

Ringijuht


Katrin Merisalu

Ringijuht


Elle Tamar

Raamatukoguhoidja


Erlend Savolainen

IT-spetsialist


Mariliis Peterson

Ringijuht

Paide Hillar Hanssoo Põhikool

Üldinfo
Lisainfo
Registrikood: 75002465

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.