Uudised

Hans Heiki Tahur esindas meie kooli 14. aprill erlend.savolainen


Eesti Meestelaulu Seltsi eestvedamisel toimub igal aastal poistele ja noormeestele mõeldud võistulaulmine. Järvamaa piirkondliku võistluse korraldamise on võtnud enda kanda Türi põhikool ja tema muusikaõpetaja Tiiu Schüts.
Koroonapiirangute leevenemise üle on kõik rõõmsad ja seda näitas ka kohale tulnud poiste hulk Türi kultuurimajas 13. aprillil 2022: registreerunuid oli 36!
Laulmine toimus vanuseastmeti, hääle arengut silmas pidades.
Meie kooli 4.A klassi poiss, Hans Heiki Tahur, võistles 10.-11. aastaste vanusegrupis ja jäi I-II kohta jagama Paide Hammerbecki põhikooli poisi Randel Nugisega. Mõlemad poisid said karika "Järvamaa parim laulupoiss 2022".
Selles vanuserühmas võistles 9 poissi.

Züriisse kuulusid Varje Vürst (pikaaegne poistekoori dirigent), Lauri Lugu (Paide Muusikakooli direktor) ja Ants Oidekivi (Türi Muusikakooli õpetaja ja orkestrijuht).

Laulupäev kujunes elamusterohkeks, õpetlikuks ja tekitas sooja tänutunde.
Palju õnne Hansule ning jätkuvat laululusti!

Piret Järvet, muusikaõpetaja

Eesti Meestelaulu Seltsi eestvedamisel toimub igal aastal poistele ja noormeestele mõeldud võistulaulmine. Järvamaa piirkondliku võistluse korraldamise on võtnud enda kanda Türi põhikool ja tema muusikaõpetaja Tiiu Schüts.
Koroonapiirangute leevenemise üle on kõik rõõmsad ja seda näitas ka kohale tulnud poiste hulk Türi kultuurimajas 13. aprillil 2022: registreerunuid oli 36!
Laulmine toimus vanuseastmeti, hääle arengut silmas pidades.
Meie kooli 4.A klassi poiss, Hans Heiki Tahur, võistles 10.-11. aastaste vanusegrupis ja jäi I-II kohta jagama Paide Hammerbecki põhikooli poisi Randel Nugisega. Mõlemad poisid said karika "Järvamaa parim laulupoiss 2022".
Selles vanuserühmas võistles 9 poissi.

Züriisse kuulusid Varje Vürst (pikaaegne poistekoori dirigent), Lauri Lugu (Paide Muusikakooli direktor) ja Ants Oidekivi (Türi Muusikakooli õpetaja ja orkestrijuht).


Laulupäev kujunes elamusterohkeks, õpetlikuks ja tekitas sooja tänutunde.
Palju õnne Hansule ning jätkuvat laululusti!

Piret Järvet, muusikaõpetaja