Uudised

Head kirjutajad pälvisid tunnustuse 20. november erlend.savolainen

Neljapäeva pärastlõunal jagati Väätsa rahvamajas tunnustust tublimatele põhikooliõpilastele.


Helmi Tohvelmani nimelise andeka maakooliõpilase preemia kõrval said auhinnatud ka need, kes osalesid kirjandikonkursil. Meie koolist olid 8.-9. klasside arvestuses parimate hulgas 9.c klassi õpilane Marleen Lusmägi (juhendaja Eve Klävin) ja 8.b klassi õpilane Anete Lukken (juhendaja Anne Kivimäe). Mõlemad kirjutasid teemal "Ühe suve akvarellid".

Kokku osales konkursil ligi 50 kirjandit, meie koolist nelja õpilase tööd. Kirjandeid tulemuste järgi otseselt ritta ei pandud, kuid aktusele kutsutigi vaid mõlema vanuserühma parimad. Peale eelnimetatud teema sai kirjutada ka teemal "Liigu ja liiguta".

Palju õnne neidudele!

Helmi Tohvelmani nimelise andeka maakooliõpilase preemia kõrval said auhinnatud ka need, kes osalesid kirjandikonkursil. Meie koolist olid 8.-9. klasside arvestuses parimate hulgas 9.c klassi õpilane Marleen Lusmägi (juhendaja Eve Klävin) ja 8.b klassi õpilane Anete Lukken (juhendaja Anne Kivimäe). Mõlemad kirjutasid teemal "Ühe suve akvarellid".

Kokku osales konkursil ligi 50 kirjandit, meie koolist nelja õpilase tööd. Kirjandeid tulemuste järgi otseselt ritta ei pandud, kuid aktusele kutsutigi vaid mõlema vanuserühma parimad. Peale eelnimetatud teema sai kirjutada ka teemal "Liigu ja liiguta".

Palju õnne neidudele!