Uudised

Järvamaa aasta teoks valiti 8. klassi projekt 01. veebruar erlend.savolainen

Järvamaa noorsootöö valdkonna tunnustussündmus Aasta Tähed 2020 toimus 28. jaanuaril otseülekandena Paide Muusika- ja Teatrimajast.


Tunnustussündmusel oli kokku 7 kategooriat: aktiivne noor, aasta noorsootöötaja, aasta tegu/sündmus, aasta noortesõbralik kool, aasta noorteühing, aasta huviring ja aasta noorte sõber.

Meie koolist olid nomineeritud aktiivse noore kategoorias Saskia Metsallik ja Marianne Kalvik. Kool oli üks nominentidest aasta noortesõbraliku kooli tiitlile. Aaste teo/sündmuse kategooria nominentide seas oli tantsuetendus, 8.b klassi projekt "Sallivad semud" ja kooli õpilase Markus Ubalehe loovtööna valminud fotonäitus.

Igas kategoorias valiti välja üks laureaat. Järvamaa noorsootöö valdkonna aasta teoks 2020 valiti 8.b klassi projekt "Sallivad semud". Projekti eestvedajad olid Marianne Kalvik ja Laura Kookmaa. Projekti käigus tõid noored enda klassis ühisele suthluspinnale kokku eesti keelt ja muud keelt kõnelevad noored. Tegid üheskoos tegevusi, et lõimida erinevaid rahvuseid oma klassis. Projekt oli väga edukas ning klassisisene kliima on peale projekti läbiviimist oluliselt paranenud.

Marita Kutsar
huvijuht

Tunnustussündmusel oli kokku 7 kategooriat: aktiivne noor, aasta noorsootöötaja, aasta tegu/sündmus, aasta noortesõbralik kool, aasta noorteühing, aasta huviring ja aasta noorte sõber.

Meie koolist olid nomineeritud aktiivse noore kategoorias Saskia Metsallik ja Marianne Kalvik. Kool oli üks nominentidest aasta noortesõbraliku kooli tiitlile. Aaste teo/sündmuse kategooria nominentide seas oli tantsuetendus, 8.b klassi projekt "Sallivad semud" ja kooli õpilase Markus Ubalehe loovtööna valminud fotonäitus.


Igas kategoorias valiti välja üks laureaat. Järvamaa noorsootöö valdkonna aasta teoks 2020 valiti 8.b klassi projekt "Sallivad semud". Projekti eestvedajad olid Marianne Kalvik ja Laura Kookmaa. Projekti käigus tõid noored enda klassis ühisele suthluspinnale kokku eesti keelt ja muud keelt kõnelevad noored. Tegid üheskoos tegevusi, et lõimida erinevaid rahvuseid oma klassis. Projekt oli väga edukas ning klassisisene kliima on peale projekti läbiviimist oluliselt paranenud.

Marita Kutsar
huvijuht