Uudised

Järvamaa koolide 1. - 3.kl rahvastepalli karikavõistlused 24. november erlend.savolainen

17. novembril peeti Paides, E- Piim Spordihallis maha Järvamaa koolide 1. - 3.kl rahvastepalli karikavõistlus.


Võistlustules olid ka meie kooli tublid rahvastepallimängijad. Nii tüdrukute kui ka poiste võistkond mängis väga hästi. Tüdrukud saavutasid II koha ja poisid III koha. Kooli esindasid: Miko Marten Jaanof, Andri Võsa, Brendon Sagor, Steven Jõekallas, Timo Raudsepp, Marta Elli Kiuru, Yuliia Sobko, Krisabel Emilia Rebane, Iris Talvist 3.a klassist ja Martin Raud, Rico Hütti, Käsper Kiis, Mirte Toomla, Keidi Leemets, Perit Ilves ja Sofia Heleen Koit 3.b klassist. Lisaks valiti Krisabel Emilia Rebane ka tüdrukute turniiri parimaks mängijaks!

Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele!

Annely Põder
õpetaja

Võistlustules olid ka meie kooli tublid rahvastepallimängijad. Nii tüdrukute kui ka poiste võistkond mängis väga hästi. Tüdrukud saavutasid II koha ja poisid III koha. Kooli esindasid: Miko Marten Jaanof, Andri Võsa, Brendon Sagor, Steven Jõekallas, Timo Raudsepp, Marta Elli Kiuru, Yuliia Sobko, Krisabel Emilia Rebane, Iris Talvist 3.a klassist ja Martin Raud, Rico Hütti, Käsper Kiis, Mirte Toomla, Keidi Leemets, Perit Ilves ja Sofia Heleen Koit 3.b klassist. Lisaks valiti Krisabel Emilia Rebane ka tüdrukute turniiri parimaks mängijaks!

Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele!

Annely Põder
õpetaja