Uudised

Järvamaa koolide 6. -9. kl poiste jalgpalli karikavõistlused 08. veebruar erlend.savolainen


18.jaanuaril toimus Imavere Spordihoones Järvamaa koolide 6. -9. kl noormeeste jalgpalli karikavõistlus. Kokku oli tulnud kuus võistkonda, millest moodustati kaks alagruppi. Meie kooli jalgpallurid kohtusid alagrupi mängudes Koeru Keskkooli ja Roosna- Alliku Põhikooli palluritega. Alagrupiturniir möödus meie kooli võiskonnale edukalt ning finaalmängus kohtusid meie kooli poisid Türi Põhikooli jalgpalluritega.Seekord tuli meie noormeestel kahjuks Türi poiste paremust tunnistada, aga sellegipoolest võideldi turniiril auga välja II koht. Võistkonda kuulusid: Bert Johannes Paatsi, Jaan Joosep Kuuse, Kaspar Ivanov, Martin Mõttus, Mattias Jenas, Hugo Kaur Leht ja Radion Trofimov.

Kiitus tublidele jalgpalluritele!

 

Karin Kitt, Andres Siilak
õpetajad

18.jaanuaril toimus Imavere Spordihoones Järvamaa koolide 6. -9. kl noormeeste jalgpalli karikavõistlus. Kokku oli tulnud kuus võistkonda, millest moodustati kaks alagruppi. Meie kooli jalgpallurid kohtusid alagrupi mängudes Koeru Keskkooli ja Roosna- Alliku Põhikooli palluritega. Alagrupiturniir möödus meie kooli võiskonnale edukalt ning finaalmängus kohtusid meie kooli poisid Türi Põhikooli jalgpalluritega.Seekord tuli meie noormeestel kahjuks Türi poiste paremust tunnistada, aga sellegipoolest võideldi turniiril auga välja II koht. Võistkonda kuulusid: Bert Johannes Paatsi, Jaan Joosep Kuuse, Kaspar Ivanov, Martin Mõttus, Mattias Jenas, Hugo Kaur Leht ja Radion Trofimov.

Kiitus tublidele jalgpalluritele!

 

Karin Kitt, Andres Siilak
õpetajad