Uudised

Jõuluaeg toob südamlikke kohtumisi 21. detsember erlend.savolainen

Teisipäev, 20. detsember oli 6.a klassi jaoks närvesööv, kuid rõõmu pakkuv päev.


Õpilased olid kuu aega harjutanud Ellen Niidu lühinäidendit „Lohutusloom“ ja kandsid selle ette teistele klassidele, millest ühe klassijuhataja on nende oma esimene õpetaja Eve Krais. Pingelisemaks tegi olukorra see, et näidendit tuli vaatama ka tunnustatud saatejuht, meie kooli vilistlane Robert Rool, kes külastas enne kooli piparkoogilaata, kust ostis nii mõnegi maiustuse ja kingituse ning andis hulganisti autogramme.

Nimelt oli näidendi lavastamise idee oli juba sügisel välja pakkunud meie kooli endine õpetaja Aili Rebas, kes kunagi oma klassiga seda lugu lavastanud oli. Robert oli tema klassi poiss ja mängis toona ise Lohutuslooma ehk sajajalgset, kes ühel päeval võlusõnade jõul ühte tavalisse kahe lapsega pere koju ilmub, sest isa on koera asemel lubanud lemmikloomaks võtta sajajalgse. 6.a noored mõtlesid näidendi natuke pikemaks ja tõid sisu jõulueelsesse aega.

Pärast etendust sai Robert oma õpetajaga pikemalt vestelda ning viis 6.a klassi jaoks läbi eesti keele tunni, kus rääkis meedia toimimisest ja saate „Õhtu“ tegemisest. Kohtumist jäi lõpetama kutse Tallinna Kanal 2 tegemisi vaatama. Noored olid väga üllatunud Roberti avatusest ja küsimisi kostmisi jätkus pikalt. Kindlasti oli selle päeva kõige õnnelikum inimene Aili Rebas, sest igat õpetajat rõõmustab oma õpilaste edu.

Õpilased olid kuu aega harjutanud Ellen Niidu lühinäidendit „Lohutusloom“ ja kandsid selle ette teistele klassidele, millest ühe klassijuhataja on nende oma esimene õpetaja Eve Krais. Pingelisemaks tegi olukorra see, et näidendit tuli vaatama ka tunnustatud saatejuht, meie kooli vilistlane Robert Rool, kes külastas enne kooli piparkoogilaata, kust ostis nii mõnegi maiustuse ja kingituse ning andis hulganisti autogramme.

Nimelt oli näidendi lavastamise idee oli juba sügisel välja pakkunud meie kooli endine õpetaja Aili Rebas, kes kunagi oma klassiga seda lugu lavastanud oli. Robert oli tema klassi poiss ja mängis toona ise Lohutuslooma ehk sajajalgset, kes ühel päeval võlusõnade jõul ühte tavalisse kahe lapsega pere koju ilmub, sest isa on koera asemel lubanud lemmikloomaks võtta sajajalgse. 6.a noored mõtlesid näidendi natuke pikemaks ja tõid sisu jõulueelsesse aega.


Pärast etendust sai Robert oma õpetajaga pikemalt vestelda ning viis 6.a klassi jaoks läbi eesti keele tunni, kus rääkis meedia toimimisest ja saate „Õhtu“ tegemisest. Kohtumist jäi lõpetama kutse Tallinna Kanal 2 tegemisi vaatama. Noored olid väga üllatunud Roberti avatusest ja küsimisi kostmisi jätkus pikalt. Kindlasti oli selle päeva kõige õnnelikum inimene Aili Rebas, sest igat õpetajat rõõmustab oma õpilaste edu.