Uudised

Kas Sina tead... 16. märts erlend.savolainen


Kas Sina tead, milline Eesti kirjanik võttis endale pseudonüümiks enda talunime? Või tead, mis on podcast’i eestikeelne tõlge? Meie kooli õpilased proovisid selliseid asju meelde tuletada esmaspäeval, 14.03.22 toimunud mälumängus, millega tähistasime emakeelepäeva. Mälumäng ideest korraldamiseni ning läbiviimiseni oli meie kooli 9.b klassi õpilase Marleene Randmaa „õlul“, keda abistasid Anett Vahtramäe, Gerda Marie Paulson ja Keitlin Jüristo.

Aitäh kõigile, kes mõtlesid välja küsimusi ning suur tänu aktiivsetele osalejatele.

Kas Sina tead, milline Eesti kirjanik võttis endale pseudonüümiks enda talunime? Või tead, mis on podcast’i eestikeelne tõlge? Meie kooli õpilased proovisid selliseid asju meelde tuletada esmaspäeval, 14.03.22 toimunud mälumängus, millega tähistasime emakeelepäeva. Mälumäng ideest korraldamiseni ning läbiviimiseni oli meie kooli 9.b klassi õpilase Marleene Randmaa „õlul“, keda abistasid Anett Vahtramäe, Gerda Marie Paulson ja Keitlin Jüristo.

Aitäh kõigile, kes mõtlesid välja küsimusi ning suur tänu aktiivsetele osalejatele.