Uudised

Kergejõustiklaste edukad stardid 10. aprill erlend.savolainen


16. märtsil toimusid Paides, E- Piim Spordihallis Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Osales ka meie kooli noorte kergejõustiklaste koondis. Võisteldi 50m jooksus, 50m ja 55m tõkkejooksus, kõrgushüppes, hoota kaugushüppes, hoota kolmikhüppes, topispalliviskes, 600m ja 800m jooksus ja võistkondlikus teatejooksus. Meie noored kergejõustiklased tegid võistlustel nii mõnegi medaliväärilise stardi. Seekord võitlesid end esikolmikusse Mira Adebola Babatunde TU - 14 50m jooksus I koht ja TU - 14 paigalt kaugushüppes I koht, Lisete Hints TU-16 kõrgushüppes III koht, Andreas Põder PU-16 55m tõkkejooksus II koht, PU-16 topispalliviskes (2kg) II koht, PU-16 800m jooksus II koht. Väga tublid olid ka esikuuikusse tulnud sportlased: Kristo Ojaste PU-14 topispalliviskes IV koht,Lisete Hints TU-16 50m jooksus IV koht, Andreas Põder PU-16 50m jooksus IV koht, Märten Erik Arold PU-16 kõrgushüppes IV koht, Ott Ottisaar PU-16 topispalliviskes (2kg) IV koht, Hugo Kaur Leht PU-18 topispalliviskes (2kg) IV koht, Kreteli Männiste TU-14 600m jooksus V koht, Miikael Kookmaa PU-14 600m jooksus V koht, Lisete Hints TU-16 50m tõkkejooksus V koht, Andreas Põder PU-16 kõrgushüppes V koht, Lisette Uus TU-16 paigalt kaugushüppes V koht, Gregor Koit PU-16 paigalt kolmikhüppes V koht, Märten Erik Arold PU-16 paigalt kolmikhüppes VI koht, Lisette Uus- TU-16  50m jooksus VI koht ja Aadi Kukk PU-14 kõrgushüppes VI koht. 
Väga edukas oli ka meie U-14 teatejooksuvõistkond, kes saavutas II koha.

Kiitus kõikidele tublidele võistlusest osavõtnud noorsportlastele ja nende juhendajatele!

Annely Põder
kehalise kasvatuse õpetaja

16. märtsil toimusid Paides, E- Piim Spordihallis Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Osales ka meie kooli noorte kergejõustiklaste koondis. Võisteldi 50m jooksus, 50m ja 55m tõkkejooksus, kõrgushüppes, hoota kaugushüppes, hoota kolmikhüppes, topispalliviskes, 600m ja 800m jooksus ja võistkondlikus teatejooksus. Meie noored kergejõustiklased tegid võistlustel nii mõnegi medaliväärilise stardi. Seekord võitlesid end esikolmikusse Mira Adebola Babatunde TU - 14 50m jooksus I koht ja TU - 14 paigalt kaugushüppes I koht, Lisete Hints TU-16 kõrgushüppes III koht, Andreas Põder PU-16 55m tõkkejooksus II koht, PU-16 topispalliviskes (2kg) II koht, PU-16 800m jooksus II koht.

Väga tublid olid ka esikuuikusse tulnud sportlased: Kristo Ojaste PU-14 topispalliviskes IV koht,Lisete Hints TU-16 50m jooksus IV koht, Andreas Põder PU-16 50m jooksus IV koht, Märten Erik Arold PU-16 kõrgushüppes IV koht, Ott Ottisaar PU-16 topispalliviskes (2kg) IV koht, Hugo Kaur Leht PU-18 topispalliviskes (2kg) IV koht, Kreteli Männiste TU-14 600m jooksus V koht, Miikael Kookmaa PU-14 600m jooksus V koht, Lisete Hints TU-16 50m tõkkejooksus V koht, Andreas Põder PU-16 kõrgushüppes V koht, Lisette Uus TU-16 paigalt kaugushüppes V koht, Gregor Koit PU-16 paigalt kolmikhüppes V koht, Märten Erik Arold PU-16 paigalt kolmikhüppes VI koht, Lisette Uus- TU-16  50m jooksus VI koht ja Aadi Kukk PU-14 kõrgushüppes VI koht. 
Väga edukas oli ka meie U-14 teatejooksuvõistkond, kes saavutas II koha.

Kiitus kõikidele tublidele võistlusest osavõtnud noorsportlastele ja nende juhendajatele!

Annely Põder
kehalise kasvatuse õpetaja