Uudised

Kergejõustiku meistrivõistlused Türil 09. juuni erlend.savolainen


25. mail toimusid Türil selle õppeaasta viimased koolispordi võistlused. Sedakorda võeti mõõtu kergejõustikus. Võistlusel osalesid ka meie kooli tublimad noored kergejõustiklased. Seekord võitlesid end esikolmiku kohtadele järgmised tublid sportlased: Gerda Kikerpill  TU14  60m jooksus II koht, Andreas Põder PU14 60m jooksus II koht, 1000m jooksus I koht, kaugushüppes II koht, kõrgushüppes II koht, palliviskes II koht, Kaspar Ivanov PU16 100m jooksus II koht, kaugushüppes I koht, Ott Ottisaar PU14 kuulitõukes I koht, kettaheites II koht, kaugushüppes III koht, Lisette Hints TU16 100m jooksus I koht, kaugushüppes II koht, Sheril Tankler TU16 kõrgushüppes II koht, Marie Marleen Jaanof TU18 kaugushüppes III koht, kõrgushüppes II koht. Ka teised võistlustel osalenud olid tublid ja andsid endast parima.

Kiitus kõikidele võistlustel osalenud noorsportlastele ja nende juhendajatele!

 

Annely Põder
õpetaja

25. mail toimusid Türil selle õppeaasta viimased koolispordi võistlused. Sedakorda võeti mõõtu kergejõustikus. Võistlusel osalesid ka meie kooli tublimad noored kergejõustiklased. Seekord võitlesid end esikolmiku kohtadele järgmised tublid sportlased: Gerda Kikerpill  TU14  60m jooksus II koht, Andreas Põder PU14 60m jooksus II koht, 1000m jooksus I koht, kaugushüppes II koht, kõrgushüppes II koht, palliviskes II koht, Kaspar Ivanov PU16 100m jooksus II koht, kaugushüppes I koht, Ott Ottisaar PU14 kuulitõukes I koht, kettaheites II koht, kaugushüppes III koht, Lisette Hints TU16 100m jooksus I koht, kaugushüppes II koht, Sheril Tankler TU16 kõrgushüppes II koht, Marie Marleen Jaanof TU18 kaugushüppes III koht, kõrgushüppes II koht. Ka teised võistlustel osalenud olid tublid ja andsid endast parima.

Kiitus kõikidele võistlustel osalenud noorsportlastele ja nende juhendajatele!

 

Annely Põder
õpetaja