Uudised

Koogikorvil saavutas meie kooli võistkond 2. koha 30. november erlend.savolainen


29.11.22. võistlesid meie kooli tublid korvpallurid Koogikorvil, kus kokku oli 10 võistkonda nii Paide Hammerbecki Põhikoolist, Paide Gümnaasiumist kui Paide Hillar Hanssoo Põhikoolist ning igal võistkonnal oli oma amet (tantsutüdrukud, turvamehed, ehitajad, keemikud, prügivedajad, jäägermeistrid, maffia, taksojuhid, insenerid, kokad). Ka Gümnaasiumi õpetajad mängisid/võistlesid.

Meie võistkond taksojuhid, kuhu kuulusid Herman Haamer, Loreena Jurtom, Kasper Gregor Uussalu, Nelli Litvinjuk, Hanna-Liina Härma, Raidon Sagor ja Hugo Kaur Leht, saavutasid II koha, jäädes alla vaid P2 maffiale.

Ei saa ka mainimata jätta, et Loreena Jurtom sai Parima tüdruku tiitli.

Palju õnne võitjatele!

Suur tänu Paide Gümnaasiumile kutse eest! Päev oli väga lõbus ja emotsioonide rikas.

29.11.22. võistlesid meie kooli tublid korvpallurid Koogikorvil, kus kokku oli 10 võistkonda nii Paide Hammerbecki Põhikoolist, Paide Gümnaasiumist kui Paide Hillar Hanssoo Põhikoolist ning igal võistkonnal oli oma amet (tantsutüdrukud, turvamehed, ehitajad, keemikud, prügivedajad, jäägermeistrid, maffia, taksojuhid, insenerid, kokad). Ka Gümnaasiumi õpetajad mängisid/võistlesid.

Meie võistkond taksojuhid, kuhu kuulusid Herman Haamer, Loreena Jurtom, Kasper Gregor Uussalu, Nelli Litvinjuk, Hanna-Liina Härma, Raidon Sagor ja Hugo Kaur Leht, saavutasid II koha, jäädes alla vaid P2 maffiale.

Ei saa ka mainimata jätta, et Loreena Jurtom sai Parima tüdruku tiitli.

Palju õnne võitjatele!

Suur tänu Paide Gümnaasiumile kutse eest! Päev oli väga lõbus ja emotsioonide rikas.