Uudised

Koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused 06. juuni erlend.savolainen

31. mail leidsid Türi linna staadionil aset selle õppeaasta viimased koolinoorte võistlused. Selgusid Järvamaa koolide meistrid kergejõustikus.

Ka meie kooli tublid noored kergejõustiklased olid võistlustules. Kõige edukamaks nooreks kergejõustiklaseks meie kooli koondisest osutus Mira Adebola Babatunde, kelle kaela riputati maakonna meistri medal TU -14 vanuseklassis kaugushüppes. TU -14 60m jooksus saavutas Mira Adebola väga tubli II koha. Veel võistlesid end esikolmikusse Mikk Martsepp PU - 18 kaugushüppes II koht, Kaspar - Markus Reivik PU - 18 kaugushüppes III koht, Radion Trofimov PU - 18 100m jooksus II koht, Sheril Tankler TU- 16 kõrgushüppes II koht, Lisete Hints TU - 16 kaugushüppes III koht. Esiletõstmist väärivad ka napilt esikolmikust välja jäänud noorsportlased Aaron Maarend, kes saavutas PU- 14 1000m jooksus 4. koha ja Kaspar Ivanov, kes saavutas PU- 18 vanuseklassis kaugushüppes 4. koha.

Aga ka kõik teised meie kooli esindanud võistlejad olid tublid ja andsid endast parima. Kiitus kõikidele võistlustel osalenud noorsportlastele ja ka kohtunikena abis olnud noortele!

Kohtumiseni juba uue õppeaasta koolispordi võistlustel!