Uudised

Meie kooli õpilased võtsid osa e-viktoriinist majandusest ja ettevõtlusest. 11. oktoober erlend.savolainen

Traditsiooniline Junior Achievement Eesti e-viktoriin 7. – 9. klassi õpilastele toimus 7. oktoobril 2021. Viktoriin on esimene osa Creatlon mängust.


Ettevõtlusnädalal testisid oma teadmisi majandusest ja ettevõtlusest ning oskust Internetist vajalikku teavet leida kolm meie kooli kaheksanda klassi õpilast. Kokku osales viktoriinil 1343 õpilast 69 koolist. 45 minuti jooksul tuli vastata 45 küsimusele. Esimese kolmandiku hulka tulnud Alissa Ivanova, Loreena Jurtom ja Grete Torp võivad tulemusega rahule jääda. Võimalikust 30 punktist saadi 22 kuni 20 punkti.

Kersti Laastau

õpetaja

Ettevõtlusnädalal testisid oma teadmisi majandusest ja ettevõtlusest ning oskust Internetist vajalikku teavet leida kolm meie kooli kaheksanda klassi õpilast. Kokku osales viktoriinil 1343 õpilast 69 koolist. 45 minuti jooksul tuli vastata 45 küsimusele. Esimese kolmandiku hulka tulnud Alissa Ivanova, Loreena Jurtom ja Grete Torp võivad tulemusega rahule jääda. Võimalikust 30 punktist saadi 22 kuni 20 punkti.

Kersti Laastau

õpetaja