Uudised

Nooremad kooliõpilased tutvusid Ilon Wiklandi eluga 11. detsember erlend.savolainen

Kes on lugenud Astrid Lindgerni raamatuid, need teavad, et illustratsioonide autor on Eestis sündinud kunstnik Ilon Wikland.


Detsembrikuu alguses said meie kooli algklasside õpilased Järvamaa Keskraamatukogus tutvuda maailmakuulsa illustraatori Ilon Wiklandi 90. juubelit tähistava näitusega „Pikk-pikk teekond”. Huvi ja kaasaelamisega kuulasid lapsed lugusid kunstniku lapsepõlvest ja loomingust, elust Tartus, Haapsalus ning Rootsis. Põnevust lisasid viis värvilist kohvrit, mille sisu raamatukogutöötajad Heli Lepp ja Eveli Kull lastele tutvustasid.

Õpetajatele tundus, et pärast kuuldut vaatasid õpilased veelgi suurema huviga välja pandud Astrid Lindgreni raamatute poole.

Heli Prii
õpetaja

Detsembrikuu alguses said meie kooli algklasside õpilased Järvamaa Keskraamatukogus tutvuda maailmakuulsa illustraatori Ilon Wiklandi 90. juubelit tähistava näitusega „Pikk-pikk teekond”. Huvi ja kaasaelamisega kuulasid lapsed lugusid kunstniku lapsepõlvest ja loomingust, elust Tartus, Haapsalus ning Rootsis. Põnevust lisasid viis värvilist kohvrit, mille sisu raamatukogutöötajad Heli Lepp ja Eveli Kull lastele tutvustasid.

Õpetajatele tundus, et pärast kuuldut vaatasid õpilased veelgi suurema huviga välja pandud Astrid Lindgreni raamatute poole.

Heli Prii
õpetaja