Uudised

Nuputa võistlus 2023 30. märts kersti.kivisoo

30. märtsil 2023. a osalesid 5.-6. klassi ja 7. klassi võistkonnad Järva-Jaani Gümnaasiumis Nuputa võistlusel.


NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

5-6. klassist osales neljaliikmeline võistkond, neist kaks 6. klassi õpilast ja nad lahendasid erinevaid nuputamisülesandeid, ei-jah ülesandeid, ristsõna ning panid end proovile loovusülesannetes. Meie kooli 5.-6. klassi võistkond sai 6. koha.

7. klassist osales kolmeliikmeline võistkond ja nad lahendasid erinevaid nuputamisülesandeid, ei-jah ülesandeid ning panid end samuti proovile loovusülesannetes. 7. klassi võistkonnal nii hästi ei länud, kuid kõik õpilased on oma pingutuse eest "väga hea" ära teeninud!

Kõik võistlejad osalesid peastarvutamise voorus, mis võistkonna arvestusse ei lähinud nin kus selgitati välja parimad peastarvutajad.

Peastarvutamise parimate hulgas olid ja eraldi diplomi said meie koolist 5. klassi õpilane Marten Niinep ja 7. klassi õpilane Rasmus Soo.

NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

5-6. klassist osales neljaliikmeline võistkond, neist kaks 6. klassi õpilast ja nad lahendasid erinevaid nuputamisülesandeid, ei-jah ülesandeid, ristsõna ning panid end proovile loovusülesannetes. Meie kooli 5.-6. klassi võistkond sai 6. koha.

7. klassist osales kolmeliikmeline võistkond ja nad lahendasid erinevaid nuputamisülesandeid, ei-jah ülesandeid ning panid end samuti proovile loovusülesannetes. 7. klassi võistkonnal nii hästi ei länud, kuid kõik õpilased on oma pingutuse eest "väga hea" ära teeninud!

Kõik võistlejad osalesid peastarvutamise voorus, mis võistkonna arvestusse ei lähinud nin kus selgitati välja parimad peastarvutajad.


Peastarvutamise parimate hulgas olid ja eraldi diplomi said meie koolist 5. klassi õpilane Marten Niinep ja 7. klassi õpilane Rasmus Soo.