Uudised

OliOnil läks koolilehtede konkursil hästi 24. aprill erlend.savolainen

Õhtuleht korraldas selgi aastal koolilehtede konkursi, millel tunnustas meie kooli OliOni eripreemiaga.


Koolilehtede konkursi koordinaator, Õhtulehe ajakirjanik Helen Reinhold tänas enne vaheaega saabunud kirjas osalemast ja kirjutas: „Meie žürii ei arva, et OliOn oleks pelgalt „päris okei“, vaid usume, et see on palju rohkemat - oli suur rõõm teie sisukat koolilehte lugeda. Meie žürii on otsustanud anda just teie koolilehe toimetusele eriauhinna, milleks on koolituspäev Õhtulehelt.“ Auhinna saame kätte sügisel, kui Õhtulehe fotograaf ja ajakirjanik viivad koolis kokkulepitud ajal läbi koolituspäeva.

Konkursile saatsime detsembrikuu lehenumbri. Koolilehe toimetuses on tegutsenud sel aastal Grete Torp, Alissa Ivanova, Tauri Tupits, Elsa Tihvan, Hanna-Liisa Vassar ja Luisa Mirell Ivanov, aga oleme kaasanud ka teisi. Palju õnne tegijatele!

Peamiselt osalesid konkursil gümnaasiumide ajalehed. Parimaks nimetati Hugo Treffneri gümnaasiumi õpilasleht Miilang ja tugevatest koolilehtedest tõsteti teiste hulgas esile ka Paide gümnaasiumi lehte Novus, mille toimetuses tegutseb mitu meie kooli vilistlast. Palju õnne neilegi!

Koolilehtede konkursi koordinaator, Õhtulehe ajakirjanik Helen Reinhold tänas enne vaheaega saabunud kirjas osalemast ja kirjutas: „Meie žürii ei arva, et OliOn oleks pelgalt „päris okei“, vaid usume, et see on palju rohkemat - oli suur rõõm teie sisukat koolilehte lugeda. Meie žürii on otsustanud anda just teie koolilehe toimetusele eriauhinna, milleks on koolituspäev Õhtulehelt.“ Auhinna saame kätte sügisel, kui Õhtulehe fotograaf ja ajakirjanik viivad koolis kokkulepitud ajal läbi koolituspäeva.

Konkursile saatsime detsembrikuu lehenumbri. Koolilehe toimetuses on tegutsenud sel aastal Grete Torp, Alissa Ivanova, Tauri Tupits, Elsa Tihvan, Hanna-Liisa Vassar ja Luisa Mirell Ivanov, aga oleme kaasanud ka teisi. Palju õnne tegijatele!


Peamiselt osalesid konkursil gümnaasiumide ajalehed. Parimaks nimetati Hugo Treffneri gümnaasiumi õpilasleht Miilang ja tugevatest koolilehtedest tõsteti teiste hulgas esile ka Paide gümnaasiumi lehte Novus, mille toimetuses tegutseb mitu meie kooli vilistlast. Palju õnne neilegi!