Uudised

Osalesime Paide Linnameeskonna Sinilille teatejooksul 24. aprill erlend.savolainen

Paide Linnameeskonna korraldamisel toimuvad heategevuslikud teatejooksud, mille eesmärk on toetada „Anname au” kampaaniat ning tuua ühtlasi Järvamaa lapsed liikuma.


18. aprillil andsid oma panuse heategevusse meie kooli 4a ja 4b, 5b ja 6a klasside noored, osaledes teatejooksul, mis toimus Paide Linnameeskonna vs Tallinna FCI Levadia jalgpallivõistluse poolajapausil. Ühe teate pikkus oli jalgpalliväljakul karistusalast karistusalani, ligikaudu 70 meetrit.

Teatepulka asendas Paide Linnameeskonna fännisall.

Järvamaa koolide IV-VI klasside vanuseastmes võitis jooksu ja karika Paide Hillar Hanssoo Põhikooli 6a klassi võistkond. Võitluslikult ületasid finišijooone ka neljanda ja viienda klassi noored.

Teatejooksu peaauhinnaks on klassiekskursioon Eesti piires. Peaauhind loositakse välja kõigi jooksul osalenud ning selle lõpetanud klasside vahel viimasel etapil 29.aprillil pärast kolmanda etappi lõppu, jalgpallimängu lõpuvile järel.

Täname heategevusliku ürituse korraldajaid ja ootame põnevusega peaauhinna loosimist.

Fotol teatejooksu II etapi võitnud Paide Hillar Hansso Põhikooli 6a klassi õpilased.

 

Kristi Teder, 6a klassijuhataja

18. aprillil andsid oma panuse heategevusse meie kooli 4a ja 4b, 5b ja 6a klasside noored, osaledes teatejooksul, mis toimus Paide Linnameeskonna vs Tallinna FCI Levadia jalgpallivõistluse poolajapausil. Ühe teate pikkus oli jalgpalliväljakul karistusalast karistusalani, ligikaudu 70 meetrit.

Teatepulka asendas Paide Linnameeskonna fännisall.

Järvamaa koolide IV-VI klasside vanuseastmes võitis jooksu ja karika Paide Hillar Hanssoo Põhikooli 6a klassi võistkond. Võitluslikult ületasid finišijooone ka neljanda ja viienda klassi noored.

Teatejooksu peaauhinnaks on klassiekskursioon Eesti piires. Peaauhind loositakse välja kõigi jooksul osalenud ning selle lõpetanud klasside vahel viimasel etapil 29.aprillil pärast kolmanda etappi lõppu, jalgpallimängu lõpuvile järel.

Täname heategevusliku ürituse korraldajaid ja ootame põnevusega peaauhinna loosimist.


Fotol teatejooksu II etapi võitnud Paide Hillar Hansso Põhikooli 6a klassi õpilased.

 

Kristi Teder, 6a klassijuhataja