Uudised

Tüdrukud teevad koolile nime 10. november erlend.savolainen

8. novembril olid kutsutud meie kooli tublid käsitööhuvilised õpilased Tallinnasse Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu korraldatud käsitöömaja näitusegaleriisse õpilasloomingu näituse avamisele.


Pealkirjaga „Pärimine” pööratakse tähelepanu teadmistele ja oskustele, mis vääriva pärandamist. Julgustatakse noori veelgi rohkem küsima pärimuse järele, seda uurima ja endale sobivaks seadma.

 

Rõõmustame koos tüdrukutega, sest neljakümne esitatud töö hulgast oli välja valitud kuus, mis on valminud meie koolis. Laura Kookmaa, Hanna Liisa Aarelo, Eveli Vahesalu, Anette-Frida Evardi, Leandra Pihlakase ja Stella Tänavotsa loomingust kõnelevad kõige paremini nende töödest näituse kunstniku kujundatud posterid.

 

Käsitööõpetaja tänab noori tegijaid.

õpetaja Kristi Teder

Pealkirjaga „Pärimine” pööratakse tähelepanu teadmistele ja oskustele, mis vääriva pärandamist. Julgustatakse noori veelgi rohkem küsima pärimuse järele, seda uurima ja endale sobivaks seadma.

 

Rõõmustame koos tüdrukutega, sest neljakümne esitatud töö hulgast oli välja valitud kuus, mis on valminud meie koolis. Laura Kookmaa, Hanna Liisa Aarelo, Eveli Vahesalu, Anette-Frida Evardi, Leandra Pihlakase ja Stella Tänavotsa loomingust kõnelevad kõige paremini nende töödest näituse kunstniku kujundatud posterid.

 

Käsitööõpetaja tänab noori tegijaid.

õpetaja Kristi Teder